Wyprzedaż! UNITRA SMARTBAND U1 OPASKA ZEGAREK +SŁUCHAWKI IOS

UNITRA SMARTBAND U1 OPASKA ZEGAREK +SŁUCHAWKI IOS

Nowy produkt

158,53 zł brutto

Więcej informacjiSMARTBAND U1 +
SŁUCHAWKI SD-10 GRATIS !
OPIS PRODUKTU

Funkcjonalna i elegancka – elektroniczna opaska SmartBand U1 w prosty sposób ułatwi prowadzenie aktywnego trybu życia każdemu użytkownikowi. SmartBand U1 stanowi idealne urządzenie dla ludzi aktywnych i ceniących praktyczne rozwiązania.

Elektroniczna opaska U1 pomoże użytkownikowi mierzyć jego aktywność. Dzięki aplikacji może on monitorować postawione przed sobą cele aktywności fizycznej poprzez pomiar liczby kroków, ilości spalonych kalorii czy długości przebytego dystansu. Wbudowane sensory sprawią, że osiągnięte wyniki będą widoczne w aplikacji oraz na urządzeniu. Użytkownik będzie mógł także prześledzić jakość swojego snu.

U1 pozwala użytkownikowi odczytać pełną treść powiadomienia pojawiającego się na ekranie jego telefonu. W łatwy i nierzucający się w oczy sposób użytkownik odczyta tytuł wiadomości e-mail, treść SMS-a czy inne powiadomienia pochodzące z aplikacji. W dyskretny sposób opaska powiadomi także użytkownika o połączeniu przychodzącym, wyświetlając kontakt.

Wyświetlanie komunikatów z kalendarza, planowanie aktywności czy ustawianie alarmów to tylko kilka z wielu funkcjonalności aplikacji dedykowanej dla urządzenia. Mając je cały czas przy sobie, użytkownik nigdy nie zapomni zabrać ze sobą telefonu. U1 poprzez dyskretny alarm wibracyjny przypomni o pozostawionym smartfonie.

SmartBand U1 to klasyczny i naturalny element biżuteryjny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jego uniwersalne wzornictwo i minimalistyczna forma pozwalają korzystać z niego w każdej sytuacji. Niewielki rozmiar umożliwia noszenie opaski wraz z ulubionym zegarkiem. Dzięki zwiększonej odporności na wilgoć i kurz użytkownik może swobodnie korzystać z urządzenia podczas wykonywania czynności typu: uprawianie sportu, mycie rąk czy prysznic. SmartBanda należy zdejmować jedynie podczas ładowania, pływania czy kąpieli. Zastosowany energooszczędny wyświetlacz OLED, o przekątnej 0,88 cala, pozwala na pracę urządzenia przez tydzień pomiędzy ładowniami.

Marka Unitra zawarła partnerstwo technologiczne z polską firmą OORT, która wspiera producentów w procesie przemiany ich dotychczasowych urządzeń w „inteligentne”. SmartBand U1 to rezultat tej współpracy. Poprzez wykorzystanie technologii Bluetooth opaska stała się integralną częścią inteligentnego systemu OORT, pozwalając na wywoływanie dowolnej akcji w systemie.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

FUNKCJE :

as

DANE TECHNICZNE
Unitra SmartBand U1
Marka:Unitra
Kolor:Czarny lub granatowy
Kompatybilność z systemami:Android 4.3 oraz iOS 8
Gwarancja:2 lata
Unitra SD-10
Typ:Dokanałowe
Długość przewodu:1.2 m
Czułość:95 dB
Impedancja:16 ?
Wtyk stereo TRRS:3.5 mm
Œrednica przetwornika:10 mm
Pasmo przenoszenia:20 - 20 000 Hz
Funkcjonalność:Mikrofon z przyciskiem do odbierania rozmów
Kolory:Szaro-czerwone
Kompatybilność:Iphone, Samsung, HTC, LG, Alcatel, Sony i inne
Gwarancja2 lata

SPRAWD NASZE POZOSTAŁE AUKCJE
EKSPRESOWA WYSYŁKA W 24H

WSZYSTKIE PRZESYŁKI ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZAMY
CO ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO W ICH TRANSPORCIE

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA INNYCH NASZYCH AUKCJI
W NAJLEPSZYCH CENACH NA ALLEGRO

ZA POMOCĄ TRANSAKCJI ŁĄCZONYCH MOŻESZESZ ZAOSZCZĘDZIĆ
NA KOSZTACH WYSYŁKI

ZAPRASZAMY