JBL SYNCHROS E30 | SŁUCHAWKI NAUSZNE | BIAŁE BOX

Nowy produkt

212,65 zł brutto

Więcej informacji

SŁUCHAWKI JBL SYNCHROS E30 MIKROFON I UNIWERSALNE STEROWANIE NA PILOCIE

Następna generacja słuchawek nausznych cechuje się bogatym dŸwiękiem o legendarnej jakości, zaawansowaną stylistyką i łatwo dostępnymi przyciskami do obsługi urządzeń przenośnych.

Słuchawki Synchros E30 oferują rozpoznawane, pełne brzmienie dŸwięku: Głośniki 40 mm z systemem PureBass pozwolą cieszyć się jakością muzyki z wyższej półki, szerokim pasmem przenoszenia oraz basami, które po prostu czuć.

Lekki, dostosowujący się do kształtu głowy pałąk to miks ergonomii i stylistyki zapewniający długotrwały komfort i idealne dopasowanie.

Przyciągająca wzrok stylistyka tych słuchawek nowej generacji jest oczywistą zaletą w świetle pięciu żywych opcji kolorystycznych, a także wyróżniającego się się mechanizmu ruchomych kapsuł 3-D z aluminiowymi akcentami.

SPECYFIKACJA: 

Cechy charakterystyczne:

- Potężne przetworniki 40 mm generują legendarną jakość dŸwięku JBL z basami, które można poczuć

- Wyróżniająca się stylistyka i wygląd z szerokim spektrum żywych kombinacji kolorystycznych

- Funkcjonalność każdego urządzenie uzupełnia odłączany, jedno-przyciskowy uniwersalny pilot / mikrofon

- Lekka konstrukcja i ergonomiczny pałąk z samoczynnie ustawiającymi się kapsułami zapewnia niezrównaną wygodę użytkowania

Dane techniczne:

- Przetwornik: dynamiczny

- Konstrukcja nauszna, zamknięta

- Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 22 kHz

- SPL max: 114 dB / 30 mW

- Znamionowa moc wejściowa: 30 mW

- Podłączenie: jack 3,5 mm stereo długość przewodu 1,2m

- Waga: 0,15 kg

JBL E30 zapewniają niezwykłe wrażenia dŸwiękowe. To wszystko za sprawą zastosowanych najlepszych komponentów oraz autorskich rozwiązań producenta. jednym z nich jest technologia Pure Bass, która dodatkowo podkreśla brzmienie potężnych, głębokich tonów niskich. Model jest dostępny wersji kolorystycznej: Czarnej oraz Białej

Czysty i wyraŸny dŸwięk

Słuchawki nauszne JBL z zamkniętą konstrukcją muszli, oferują studyjną jakość dŸwięku i spełniają wymagania każdego audiofila. E30 to zwycięzca prestiżowej nagrody Red Dot Design Award w 2014 roku. Słuchawki otulają Twoje uszy i pozwolą na relaks jak w pluszowej poduszce, dodatkowo przyciągają uwagę dzięki najnowocześniejszym cechom projektowym, aluminiowym akcentom oraz żywym kolorom.

DŸwięk wysokiej jakości

Duże 30-mm przetworniki z technologią PureBass otoczą Twoje uszy dając Ci nie tylko komfort, ale także najlepszą jakość dŸwięku bez zniekształceń. Słuchawki E30 cechują się naturalnym, doskonale zrównoważonym dŸwiękiem, prezentując krystaliczną czystość i niesamowitą dokładność Twojej ulubionej muzyki. Dodatkowo dzięki tym słuchawka możesz usłyszeć zarówno moc basowego brzmienia, jak subtelność i delikatność wyższych tonów.

 

Idealne do smartfona

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i przyciskowi telefonowania możesz wygodnie rozmawiać bez zdejmowania słuchawek JBL. Nie musisz zdejmować słuchawek a dodatkowo masz wolne ręce. Ciesz się najlepszą jakości muzyki i rozmów oraz wygodą korzystania.

Idealnie dopasowane oraz wysoka jakość wykonania

Począwszy od wysokiej trwałości, przez komfort użytkowania, po zamkniętą konstrukcję, słuchawki E30 to rozwiązanie stworzone z myślą o jeszcze lepszych reprodukcji dŸwięku i izolowaniu niechcianych zakłóceń. Ergonomiczny pałąk i zawiasy 3D zapewniają wysoki komfort podczas długotrwałego użytkowania. Miękkie, powleczone sztuczną skórą nausznice zapewniają komfort nawet przy wielogodzinnym słuchaniu, cechując się jednocześnie wysoki poziomem tłumienia hałasu.

SŁUCHAWKI FABRYCZNIE NOWE ZAPAKOWANE W PUDEŁKO IDEALNE NA PREZENT